Roboty instalacyjno-hydrauliczne

USŁUGI HYDRAULICZNE, INSTALACYJNE, HYDRAULIK POZNAŃ I OKOLICE

Sprawnie działająca instalacja wodno-kanalizacyjna to nie tylko podstawa funkcjonowania każdego budynku mieszkalnego i użyteczności publicznej, ale również warunek gwarantujący bezpieczeństwo. W związku z tym wszelkie prace instalacyjno-hydrauliczne najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają doświadczenie i uprawnienia do wykonywania prac na najwyższym poziomie i zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Firma oferuje kompleksowe usługi instalacyjno-hydrauliczne na terenie Poznania i okolic. Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych zarówno w starych, jak i w nowoczesnych technologiach, zakładanie i wymiana grzejników, naprawa kranów, spłuczek podtynkowych, udrażnianie kanalizacji to tylko niektóre usługi wykonywane przez nasz niezawodny zespół pracowników.

Oferujemy także biały montaż, który obejmuje podłączenie ceramiki i armatury sanitarnej. Jest to montaż umywalki, wanny, kabiny prysznicowej, sedesu, baterii kuchennej i łazienkowej oraz innych elementów doprowadzających ciepłą i zimną wodę, a także odpowiedni dobór uszczelek, taśm izolacyjnych, fug, silikonów.

Biały montaż wymaga precyzji i staranności. Korzystanie z usług firmy … to gwarancja wygody, bezpieczeństwa użytkowania oraz satysfakcjonujący efekt wizualny.

Realizacje – roboty instalacyjno-hydrauliczne Poznań i okolice:

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcesz dostać wycenę zlecenia lub masz jakieś pytania...

Zadzwoń!

796-667-696

Formularz kontaktowy

11 + 5 =

Adres

Poznań, Polska

Jesteśmy dostępni

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 21:00

Email

kontakt@remontomen.pl